O mnie


Beata Michalak

Czym jest dla mnie projektowanie wnętrz?

Śmiało mogę powiedzieć, że to moja pasja. Stale się rozwijam i podejmuję coraz ciekawsze wyzwania. Lubię pracę z klientem i do każdego podchodzę indywidualnie. Staram się wsłuchać w potrzeby i gusta danej osoby, by razem stworzyć wymarzone wnętrza.

Proponuję funkcjonalne rozwiązania, które mają oryginalny charakter i są ponadczasowe. Staram się wykańczać moje wnętrza z troską o najmniejsze szczegóły, a w moim portfolio nie znajdziesz dwóch takich samych projektów. Przywiązuję dużą wagę do detali i dodatków. Dlaczego? To one tworzą charakter wnętrza, a Tobie – mojemu przyszłemu klientowi – umożliwiają szybkie i samodzielne przearanżowanie wnętrza.


Dzięki obecności w świecie wnętrzarskim bardzo dobrze poznałam branżę oraz posiadam grono zaufanych, rzetelnych dostawców, handlowców i producentów, dzięki czemu jestem w stanie zaproponować Ci najkorzystniejszą ofertę. Oczekujesz spersonalizowanych, nietypowych i oryginalnych rozwiązań? Projektuję i wykonuję meble na indywidualne zamówienie – niepowtarzalne i w 100 procentach dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz do wnętrza.

Moją specjalizacją są zarówno wnętrza prywatne, jak i komercyjne. Projekty tworzę kompleksowo: zaczynając od koncepcji, poprzez realizację oraz pełne wyposażenie, stylizację i dekorację wnętrza.

Wiem, że wnętrza są da ludzi, którzy w nich mieszkają, dlatego kreuję wygodną i przyjazną przestrzeń do życia.

Dlatego:
Jeśli szukasz projektanta, który nie będzie narzucał Ci swojej wizji, a w przyjaznej atmosferze wysłucha i porozmawia o Twoich potrzebach – jestem do Twojej dyspozycji. Wspólnie stworzymy miejsce, które jest spełnieniem Twoich marzeń.

Zapraszam Cię do świata moich wnętrz!

Beata Michalak