Studio


W STUDIO DECCOR powstają projekty wnętrz
prywatnych i lokali użytkowych.

W swoim portfolio mam wiele zrealizowanych projektów,
które cieszą się dobrą opinią.

Studio Deccor

Bazując na zdobytym doświadczeniu i wiedzy, proponuję klientom rozwiązania, które trafiają w gusta zarówno klientów komercyjnych, jak i tych, którzy chcą urządzić swoje prywatne zacisze domowe.

Każdego roku podnoszę swoje kompetencje, uczestniczę w szkoleniach i targach branżowych w kraju i zagranicą. Współpracuję z architektami i projektantami oraz z partnerami w dziedzinie wykańczania wnętrz, dzięki którym tworzone przeze mnie aranżacje są realizowane w całości indywidualnie: według indywidualnych projektów – m.in. mebli i dekoracji.

Tworzone przeze mnie wnętrza i aranżacje są przemyślane w najdrobniejszym detalu. Nie ma w nich przypadkowych rozwiązań, mimo że czasami zaskakuję sposobem myślenia czy proponowanymi zestawieniami.


Moją dewizą jest hasło:
"Twój Dom – Twój Styl – Twój Nastrój".

Przygotowuję indywidualne koncepcje wystroju wnętrz, szanując przy tym osobiste oczekiwania i potrzeby inwestora. Prezentując pomysły projektowe łączę rozsądek z dbałością o jakość, oryginalność i funkcjonalność rozwiązań. Moim celem jest świadome kreowanie przyjaznej przestrzeni dla użytkowników, dlatego w swoich projektach łączę kreatywne podejście ze zrozumieniem oczekiwań klienta. Moje wnętrza są "szyte na miarę" - powstają w odpowiedzi na precyzyjnie zidentyfikowane potrzeby klienta.

Dobry projekt jest najważniejszy w drodze do zaaranżowania wnętrza zgodnego z osobistymi potrzebami i upodobaniami klientów. Dlatego przede wszystkim stawiam na:

  • pomysł – bo jest kluczowy w myśleniu o projekcie
  • spójność – bo różnorodność ciekawych trendów jest kusząca i trzeba na coś postawić
  • konsekwencję – bo to jedyna możliwość, by utrzymać projekt w ryzach, by potem dobrze się czuć we wnętrzu

Całościowa teczka projektowana wraz z dokumentacją techniczną oraz prezentacja w formie wizualizacji 3D, nie pozostawia żadnych wątpliwości, co do ostatecznych decyzji i wyborów.

Współpracując ze mną otrzymujesz kompleksową usługę.Studio Deccor