Wydarzenia


Restauracja Smakołyki

Rozpoczynamy lifting krakowskiej Restauracji  Smakołyki z wieloletnia tradycją. Mam nadzieję, że już wkrótce nowy wizerunek lokalu jeszcze bardziej uprzyjemni Wam spędzanie czasu i wspólne posiłki.

Delikatesy Smakołyki

Już działają krakowskie Delikatesy Smakołyki urządzone w stylu retro, inspirowane wnętrzami z żywnością w londyńskim Harrodsie. Miejsce powstało w pięknej, starej kamienicy w sercu Krakowa, w mało atrakcyjnym i zniszczonym lokalu. Współczesna kuchnia łączy się tam z klasyczną stylistyką wnętrz.

Sztuka we wnętrzu

Moje projekty i aranżacje projektuję i realizuję kompleksowo. Dbam również o dekoracje i końcową stylizację wnętrz. Pomagam dobierać klientom malarstwo i grafiki. Nie boję się zamawiać obrazów u artystów pod konkretne wnętrza - w wymarzonym stylu i odpowiedniej kolorystyce.

Poradnik Studio Deccor

Już działa mój #PoradnikStudioDeccor. Raz w miesiącu w moich mediach społecznościowych możecie przeczytać moje autorskie porady związane z tematyką wnętrzarską.

Rekrutacja

W związku z rozwojem działalności szukam stażystki / stażysty! Najchętniej absolwenta wydziału Architektury Wnętrz lub dyspozycyjnego studenta (od 3 roku).

Oferuję:

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i poświęconego czasu,
  • poznanie wszystkich etapów pracy projektanta wnętrz,
  • udział w procesie projektowania i realizacji ciekawych projektów,
  • świetną atmosferę


Nie zwlekaj, aplikuj! :)
biuro@studiodeccor.pl

Wywiad dla Domoteki

Domoteka oraz Iza Gemzała zaprosili mnie do wywiadu na temat mojej pasji, a zarazem mojej pracy. Zachęcam do obejrzenia i wysłuchania materiału.

Obecność na 18. urodzinach ELLE Decoration Polska

W listopadzie 2018 r. zostałam zaproszona na 18. urodziny ELLE Decoration Polska. Bardzo miło było spotkać tyle osób, które działają w branży od lat z taką samą pasją i błyskiem w oku. Relacja z urodzin dostępna pod adresem: www.elle.pl

Udział w targach Maison et Objet Paris 2019

W styczniu 2019 odwiedziłam targi Maison et Objet w Paryżu. Jak zwykle wydarzenie wywarło na mnie ogromne wrażanie.

Kolekcja Jonathan Adler

Porady wnętrzarskie w Domotece

W listopadzie w Domotece, w sklepie Meble NOTI udzielałam porad wnętrzarskich. Dziękuję PomagamyUrządzać.pl za zaproszenie!

Warsaw Home 2018 International Trade Fair for Interior Design

Targii Warsaw home 2018 w Warszawie i moje projekty na wystawie fotografii najpiękniejszych polskich wnętrz.

Blog Miloo home

Poczytajcie o moim projekcie na blogu Miloo home:
Tropikalne kliamaty Studio Deccor

Kuk na Barce

Wspaniała inicjatywa Kuk na Barce gdzie na zaaranżowanym przeze mnie górnym pokładzie Barki i nie tylko odbywają się cykliczne spotkania z kuchniami świata w wydaniu osób pochodzących z różnych stron na naszym globie.

Masterclass of Kelly Hoppen

Miło mi poinformować, że jestem członkiem Masterclass of Kelly Hoppen brytyjskiej projektantki wnętrz, która jest dla mnie absolutnym Guru w dziedzinie wnętrzarstwa. (fot Kelly Hoppen)

Bar of the year 2018

Jestem bardzo dumna, że zaprojektowane przeze mnie Mercy Brown, po raz drugi z rzędu zostało wybrane najlepszym barem cocktajlowym w Polsce. Bardzo gratuluję całej ekipie!

Chivas Regal Library

Z wielką przyjemnością stworzyłam koncepcję salonu Chivas Library w cocktail barze Mercy Brown w Krakowie. W dyskretny i elegancki sposób przedstawiona tam została identyfikacja wizualna Chivas Regal Polska. Aby nie było wątpliwości, co do klimatu i co do tego gdzie jesteśmy, we wnętrzu zastosowałam kolory marki (dotyczyło to zwłaszcza tkanin). W roli dekoracji wystąpiły też haftowane logotypy. Za to klasyczne butelki wyrafinowanego napoju stały się integralną częścią aranżacji.

Javier Barden

Było mi bardzo miło uczestniczyć w Gali Chivas Venture Poland. Gościem honorowym był jeden z moich ulubionych aktorów Javier Bardem, ambasador akcji Chivas Venture, której celem jest wsparcie najlepszych start-upów z całego świata. Zobaczcie zdjęcia i poczujcie atmosferę Chivas regal. :)

Wystawa fotografii

Wystawa fotografii wnętrz - w tym wnętrz Studio Deccor.

Sztuka we wnętrzu

Rozmowa "Sztuka we wnętrzu", w której wzięłam udział w towarzystwie: Joanny Polus Your Art Maison, rzeźbiarza Tomasza Górnickiego i artystów: Monstfur i Pawła Koraba Kowalskiego.

Bar of the year 2017

Projektowany przeze mnie COCKTAIL BAR Mercy Brown w Krakowie, został wybrany najlepszym BAREM 2017 r w Polsce :)
Jestem, bardzo szczęśliwa :)